Santrifüj


Santrifüjler

Santrifüjler, her laboratuvarda standart bir ekipmandır ve farklı yoğunluklara sahip bileşenleri sıvılardan ayırmak için yoğun bir şekilde kullanılırlar ve bunlar için neredeyse vazgeçilmezdir.

DLAB vw MPW markaları, geniş bir laboratuvar santrifüjleri, sabit açılı ve açılır rotorlar ve aksesuarlar yelpazesi sunar. Tüm ürünlerimiz yüksek güvenilirlik ve güvenlik standartlarını karşılar. Uygulama alanları arasında farmasötik araştırma, biyoteknoloji, tıbbi analitik, çevresel analitik, petrol analizleri ve diğer birçok alan bulunmaktadır.

Çeşitli uygulamalara çok uygun olan tezgah üstü santrifüjler size birçok model ve konfigürasyon seçeneği sunar.

Masaüstü santrifüj portföyümüz, uygulama gereksinimleriniz için hücre kültüründen klinik tanılamaya ve genomiklere kadar çok çeşitli seçenekler sunar. En küçük mini modelden en yüksek iş hacmine sahip en yüksek performanslı modele kadar her bir tezgah üstü santrifüj, her çalıştırmadan sonra tutarlı ve verimli bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

DLAB DM0412 Santrifüj 4000 rpm 6×50 ml

0.01 +KDV
• Yüksek hız kontrolü doğruluğu sağlamak için kolay programlama • Sezgisel menü…

DLAB DM0412S Santrifüj 4500 rpm 8×15 ml

390.00 +KDV
DM0412S LED Klinik Santrifüj, Rotorlu, Rotor Adaptörleri ve Adaptörlü Fişler: ka…

Laboratuvar santrifüjleri, açılı rotorlar, açılır rotorlar ve aksesuarlar


ÇOKLU UYGULAMALAR İÇİN ÇEŞİTLİ AKSESUAR YELPAZESİ


Çok yönlü rotorlar birden fazla uygulamayı barındırır – sizi ek donanım satın almaktan kurtarır. Geniş bir aksesuar yelpazesi, kapasite ve özellik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Tehlikeli örneklerin güvenli santrifüjlenmesi için isteğe bağlı biyo-muhafaza ve fenole dirençli kapaklar mevcuttur. Hareketli dolaplar, ekstra depolama ve santrifüj taşınabilirliği sağlamak için tezgah alanınızı genişletir.DLAB Laboratuvar Santrifüjleri, dünya çapında lider bir laboratuvar santrifüjü üreticisidir.


DLAB, tüm DLAB santrifüjler için eşleşen sabit açılı, dışa açılır ve tambur rotorları sağlar. DLAB rotorları, izlenebilir parti numaralarına sahip modern, sertifikalı yüksek performanslı malzemelerden hassas bir şekilde üretilmiştir. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve müşterilerimizle yakın temasımız sayesinde, geniş bir rotor yelpazesi sunabiliyoruz. DLAB rotorları, ekstra kapasite veya daha yüksek maksimum hız ile karakterize edilir. Neredeyse tüm DLAB santrifüjlerde rotorlar maksimum hızda ve + 4 ° C’de sürekli olarak çalıştırılabilir.

GENİŞ UYGULAMALAR
Değiştirilebilir ve çok yönlü rotorlar ile DLAB ve MPW santrifüjler, hem standart görevleri hem de özel santrifüj gereksinimlerini karşılar.

KÜÇÜK SANTRİFÜJLER
MİKROLİTRE SANTRİFÜJLERİ
MASAÜSTÜ SANTRİFÜJLERİ

Yüksek numune verimi ve çok yönlülük, dünya çapında milyonlarca laboratuvarda standart gereksinimlerdir. Açılır model, yüksek hızlı ve depolanabilir programlar dahil olmak üzere çok sayıda rotor seçeneği ile EBA serisi gereksinimlerinizi karşılar ve her laboratuvarda kanıtlanmış ve değerli bir ekipmandır.

Çeşitli modeller çok çeşitli tüp boyutlarını ve kapasitelerini destekler – aksesuarlar mikro tüpleri, döner kolon kitlerini, PCR şeritlerini, 15/50 ml konik, pediatrik tüpleri ve daha fazlasını destekler. Model yelpazesi, mikrolitre tüp kapasitesini 12 ila 60 (1.5 / 2.0 ml) arasında barındırır. Tehlikeli numunelerin güvenli santrifüjlenmesi için biyolojik sınırlama ve fenole dirençli kapaklar isteğe bağlıdır. Bakım gerektirmeyen güçlü motorlar, en iyi numune sonuçları için yüksek RCF değerlerine ulaşır. Güvenilir ve sabit sıcaklık kontrolü, hızlı ön soğutma ve bekleme soğutma fonksiyonları, sabit bir numune sıcaklığını korur.

MPW ve DLAB, neredeyse her standart laboratuvar uygulaması için eksiksiz bir masaüstü santrifüj serisi üretmektedir. Birden çok ünite, rotor ve aksesuar, hacim ne olursa olsun üretim taleplerinin karşılanmasını sağlar. Sağlam ve sabit sıcaklık kontrol sistemleri, hem soğutulmuş hem de ısıtılmış modellerin mevcut olmasıyla numunelerinizin optimum numune sıcaklığında tutulmasını sağlar. Standart laboratuar uygulamalarına ek olarak, birçok özel uygulama, geniş aksesuar kitaplığımız ve benzersiz zorluklara sahip olanlar için özel yapım seçeneklerimiz aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Müşteriler Neden Bizi Seçiyor?

UZUN SÜRELİ GÜVENİLİRLİK
Dayanıklı malzemeler ile DLAB ve MPW santrifüjleri, her dönüşte güvenilir sonuçlar sağlar. Minimum 8 yıllık ortalama performans ömrü, düşük onarım oranları ve azaltılmış duruş süreleri, bu yüksek kaliteli ekipmanın maksimum kullanımına izin verir.


DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ
Parçalar ve servis, belirli bir modelin üretimi durdurulduktan sonra bile 10 yıl boyunca mevcuttur. Bu destek, ürünün uzun hizmet ömrüne ek olarak, yıllarca çalışmaya izin verir ve sahip olma maliyetini önemli ölçüde azaltır.

TAMAMEN TEST EDİLMİŞ VE SERTİFİKALI
DLAB ve MPW ürünleri, TÜV sertifikasyonu ve çoğu ürün için Tıbbi Cihaz veya IvD kaydı dahil olmak üzere mevcut tüm güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Kullanıcılar, sektördeki en yüksek güvenlik standartlarını karşılayan bir cihaza güvenebilirler.

Santrifüj Sık Sorulan Sorular

Sabit açılı rotorlar aerodinamiktir ve düşük sürtünmeye sahiptir. Bu, daha az gürültü ve ısı üreterek daha yüksek hızlara çıkabilecekleri anlamına gelir. Daha yüksek hızlar nedeniyle, santrifüjleme süreleri de azalabilir.
Dezavantajlar: rotor başına az sayıda tüp. Cam kullanılmamalıdır. Çalışma sırasında sıvı dikey bir yüzey oluşturduğundan tüpler kapatılmalıdır. Pelet kısmen tüplerin yan duvarında oluşur.

Sabit açılı rotorlar genellikle düşük kapasitelere sahiptir. Peletleme hücreleri için, oluşan pelet tüpte merkezileştirilmediğinden ideal olmayabilir, bu da yavaşlama ve pelet çıkarma sırasında numune kaybına neden olabilir. Daha yüksek hızlı uygulamalar için sınırlı sayıda tüp mevcuttur.

Dışarı açılan rotorlar genellikle büyük kapasiteler (tüp sayısı veya hacim) sağlar. Açılma hareketi nedeniyle, peletler tüplerin altında merkezi olarak oluşur (15 / 50ml konikler için idealdir). Büyük kovalar, çok çeşitli tüpler veya mikro plakalar içeren büyük esneklik anlamına gelir.

Dikkat: bir döner rotorda, her pozisyonda bir kova bulunmalıdır!

Açılır rotorlar bakıma ihtiyaç duyar – titreşim ve dengesizliği azaltmak için düzenli olarak temizleme ve yağlama. Eğirme sırasında rotorların boyutu ve sürtünmesi nedeniyle hızlar sınırlıdır.

Bir santrifüj rotorunu ve kepçesini çalıştırmak, ağır bir stres yükü uygular. Zamanla bu, malzemenin hangi yorulmasına neden olur. Bu nedenle, her rotor, önerilen maksimum dönüş sayısı ve / veya maksimum yaş (hangisi önce gelirse) ile tedarik edilecektir. Daha fazla ayrıntı için lütfen santrifüj / rotorlarla birlikte verilen belgelere bakın. Yorgun rotorların veya kovaların çalışması bir kazaya neden olabileceğinden, bunlar aşılmamalıdır.

Tüm kepçeler, dışa açılır bir rotor üzerinde bulunmalıdır.

Güvenlik nedeniyle sadece üretici aksesuarların kullanılmasını tavsiye eder. İzin verilmeyen aksesuarlar, kazaya veya ünitenin hasar görmesine neden olabilir.