Ultrasonik Homojenizatör

Ultrasonik Homojenizatör modelleri ve fiyatları uygun fiyat seçenekleriyle Labburada.com’da!Ultrasonik Homojenizatör satın almak için tıklayın.
Sonics & Materials, Inc.

SONİCS Vibra-Cell ™ Ultrasonik Homojenizatörler

 

Vibra-Cell ™, araştırmacı için mevcut olan, teknolojik olarak en gelişmiş yüksek yoğunluklu ultrasonik homojenizatör cihazıdır.

Son derece yetenekli ve çok yönlü, mikrolitreden litreye kadar çok çeşitli organik ve inorganik malzemeleri güvenle işleyebilir. Tipik uygulamalar arasında örnek hazırlama, dispersiyon, hücre parçalanması, ayrıştırma, homojenizasyon, parçacık boyutunun küçültülmesi, toprak testi, transesterifikasyon (biyodizel üretimi dahil), nanoteknoloji (nanoparçacık ve Grafen dispersiyonu dahil), kimyasal reaksiyonların hızlandırılması, gaz giderme ve atomizasyon bulunur.

BANDELIN

SONOPULS Ultrasonik homojenizatörler, çoğunlukla kimyasal reaksiyonların homojenleştirilmesi, ayrıştırılması, emülsifiye edilmesi, askıya alınması, hızlandırılması için kullanılır.
Hücrelerin, bakterilerin, mantarların veya sporların bozulmasına gelince. Önemli ölçüde azaltılmış işlem süreleri ve hızlıca elde edilebilen sonuçlar, ultrasonik homojenleştiricileri modern işlemler ve analiz için vazgeçilmez kılar. Ultrasonik homojenleştiriciler kullanılarak, bazı maddeler seçici olarak yok edilebilir, sıkıcı hazırlama işlemleri kısaltılabilir ve birçok reaksiyonun sonuçları iyileştirilir. Örnekleri seslendirirken sadece μm parçacıklar değil
Elde edilebilir ancak aynı zamanda nm aralığında olan parçacıklar! Ultrasonik homojenizatörler alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile size özel uygulamanızda yardımcı oluyoruz.

% 10 ila% 100 genlik düzenlemeli ve gerçek değer gösterimi, nabız hızı, AMPLICHRON® modlu SONOPULS homojenizatörleri (değişen koşullardan bağımsız olarak sabit bir genlik garanti eder), entegre zamanlayıcı, uzaktan kumanda. Tüm üniteler CE işaretine sahiptir ve in vitro diagnostik 98/79 / EG kılavuzuna göre tıbbi ürünlerdir.

Uygulama alanları:

– Hücre, bakteri, virüs, doku bozulması (hücre bozulması)
– En iyi emülsiyonların üretimi
– Maddelerin homojenleştirilmesi
– HPLC için numune hazırlama
– Sıvıların temizlenmesi
– Partikül büyüklüğü analizi için numune hazırlama
– Kimyasal reaksiyonların hızlandırılması
– Atık su analizi

 

Qsonica Ultrasonic Liquid Processors